Movies
Ratings
81
MasqueradeRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0