Movies
Ratings
91
Blue JasmineRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0