Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0