Titles you rated
- Phantom SingerRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 2.5- Lee Sang That Lee SangRated ★ 2.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0