Titles you rated
Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
BenedettaRated ★ 5.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
PawnRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SpeciesRated ★ 3.0- The Knight of Shadows: Between Yin and YangRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 1.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
LoganRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 3.5