Series
Ratings
15
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 5.0
Shuriken Sentai NinningerRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0