Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.0