Titles you rated
Sword Art OnlineRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0