Titles you rated
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
BORDERRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Run with the WindRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Code Black Season 1Rated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Somewhere BetweenRated ★ 2.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5