Movies
Ratings
732
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Jesters: The Game ChangersRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Twenty SomethingRated ★ 4.0