Series
Ratings
82
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Helluva Boss Season 2Rated ★ 4.5
Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
Secret Catch! TeeniepingRated ★ 3.0- 반짝반짝 캐치! 티니핑Rated ★ 3.5
- Dessert Catch! TeeniepingRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0