Titles you rated
The President's BarberRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0