Movies
Ratings
67
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0