Titles you rated
Concrete MarketRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5