Series
Ratings
136- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
The DecameronRated ★ 3.5
So Not Worth ItRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 2.5