Movies
Ratings
88
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0