Titles you rated
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0