Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0- The Catstody WarRated ★ 3.0
Lighter and PrincessRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Best ThingRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Motel CaliforniaRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
You Are My SecretRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Cinderella at 2amRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5- Shizuka-chan to PapaRated ★ 4.0