Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0