Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 0.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 2.0