Movies
Ratings
251
TroyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
AutomataRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
SphereRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0