Series
Ratings
105
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 5.0
The Disguiser.Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 1.5
Noble, My LoveRated ★ 1.5- War of MoneyRated ★ 2.0
CSI: NYRated ★ 1.5
My SunshineRated ★ 1.5
Twenty AgainRated ★ 2.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 1.5
Criminal MindsRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 5.0