Movies
Ratings
140
Wonder WomanRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5