Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
RevelationRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Life UnrehearsedRated ★ 3.0
No Heaven, But Love.Rated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5