Series
Ratings
21
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Sound of MagicRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0