Titles you rated
A Monster CallsRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 3.0
Life After BethRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5