Titles you rated
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0