Titles you rated
EntertainerRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
The Thousandth ManRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5