Movies
Ratings
38
TunnelRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0