Movies
Ratings
237
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5