Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 0.5
My FamilyRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 1.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 2.0