Movies
Ratings
25
You Call It PassionRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5