Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0