Titles you rated
I, RobotRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Behind Enemy LinesRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5