Titles you rated
더 인플루언서Rated ★ 1.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 1.5
Paradise RanchRated ★ 1.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 1.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0