Series
Ratings
21
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5