Series
Ratings
59
The Ghost DoctorRated ★ 4.5- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 3.0
Society GameRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 0.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5
- Toy SoldiersRated ★ 0.5
God's Quiz : RebootRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0