Titles you rated
UpgradeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0