Movies
Ratings
24
Back to the FutureRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0