Movies
Ratings
200
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
HancockRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5