Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0