Movies
Ratings
315
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 0.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 0.5
InceptionRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
The VisitRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0