Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0- HeroRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
Look Both WaysRated ★ 3.0