Series
Ratings
17
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Snowy RoadRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
MaskRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5