Titles you rated
Producing NobutaRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Dokgo RewindRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
ForestRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0