Movies
Ratings
708
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0