Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- BeybladeRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.5