Series
Ratings
354
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Maid Sama!Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Black Butler 2Rated ★ 4.0