Titles you rated
East of EdenRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 1.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5