Series
Ratings
34- Loving YouRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0